skip to Main Content
حضور «ابر سیاح» در نمایشگاه بین‌المللی تولیدات خوشخواب

حضور «ابر سیاح» در نمایشگاه بین‌المللی تولیدات خوشخواب

شرکت تشک و خوشخواب «ابر سیاح» با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تولیدات تشک و خوشخواب مشهد به تبادل اطلاعات و تکنولوژی‌های خود با شرکت‌های خارجی پرداخت.
به گزارش سرویس بازار ایسنا، در نمایشگاه بین‌المللی تشک و خوشخواب مشهد که با استقبال گسترده کشورهای همسایه ایران همراه شد، یکی از شرکت‌های فعال ایرانی «ابر سیاح» بود که توانست محفل خوبی را برای ارتباط با شرکت‌های کشورهای همسایه فراهم و زمینه همکاری‌های دو و یا چند جانبه را ایجاد کند.
مهدی سیاح، مدیر شرکت «ابر سیاح»، این همایش را بسیار خوب و مفید ارزیابی کرد و گفت: این همایش می‌تواند قدمی مفید برای بالابردن سطح کیفی محصولات این حوزه باشد.
شرکت‌کنندگان در این همایش با توجه به ارتباطات اولیه و مفیدی که در انتقال اطلاعات و تجریبات داشته‌اند، متعهد شدند تا دور دیگری از این همایش در آینده نزدیک برای عقد برخی معاهدات، ترتیب دهند.
بر اساس این گزارش، در این همایش علاوه بر انتقال اطلاعات فنی، کنفرانسی نیز با موضوع وضعیت بازار تشک و خوشخواب و تحلیلی از آینده این صنعت، فرصت‌ها و تهدیدات آن ارائه شد. در این همایش علاوه بر شرکت‌های داخلی، تاجرانی از کشورهای افغانستان، ترکمنستان و تاجیکستان حضور داشتند.

معرفی افراد مجموعه در تصویر بالا از سمت راست :

مدیریت ابر سیاح: مهدی سیاح
مدیر فروش ابر سیاح: حسین صفارزاده
مترجم شرکت ابر سیاح: خانم ذاکری

 

مشاهده لینک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا